nr 418 2047
Etsningar
2 st, 1800-tal, Kolorerade, insekter, 20 x 12
| Utrop: |
100 kr |
| Såld: |
350 kr |
måndag 5 juni 2006 kl 16:00:00
| Tid |
Kund |
Bud |
300 kr
150 kr
250 kr